Zajímavé stránky, které se zabývají krom jiného i operačním systémem FREEDOS a DR-DOS. Dále je zde zajímavý projekt ROMOS, který  je samostatný strojový kód x86, který umožňuje spouštět vlastní binární kód nebo binární kód třetích stran. Využívá pouze funkcí BIOSu, takže je nezávislý na operačním systému.Mimo jiné může také nabootovat operační systémy založené na DOSu (možná i jiné) jako třeba FreeDOS, uložené v ROM spolu s ROMOSem. Z toho plyne, že není potřeba žádná disková mechanika.

 

Komunita lidí, kteří mají rádi staré  počítače. Staré, dnes již morálně a technicky zastaralé počítače jsou cenově velmi lehce dostupné a přitom si s nima můžete užít pořád hodně srandy. Pokud nestojíte o zábavu, můžou Vám posloužit jako psací stroje, routery, přehrávače hudby, terminály nebo jiné jednoúčelové stroje. Dále na  stránkách sídlí také databáze hardwaru členů organizace, takže pokud sháníte, sbíráte nebo se chcete jen tak pokochat, mrkněte se.

 

Autor těchto stránek překládá velmi populární grafickou nadstavbu WINDOWS 3.XX. Na těchto stránkách si můžete stáhnout počeštěnou verzi tohoto programu.Calmira je kompletní 16-bitové rozhraní, které vám umožňuje pracovat se soubory, spouštět aplikace a ovládat spuštěné úlohy. Vašim Windows 3.1 přináší aktualizaci s mnohými vylepšeními z pokročilého uživatelského rozhraní ze světa Windows a spoustě lidí poskytuje vítané ulehčení od neohrabaného Správce souborů

 

Osobní stránky mladého programátora. Na jeho stránkách naleznete zajímavé projekty, jako je textový editor BLOCEK a nebo aplikaci WOKNA32.Jde o jednotku do Free pascalu (a pro systém DOS), která programátorovi poskytuje grafické uživatelské rozhraní. To znamená tlačítka, meníčka, a tak dále. Dokonce i fileselektor
 

 

Mezinárodní projekt, kde naleznete mnoho programů pro DOS a WINDOWS. Tento WEB Vám dovolí si stáhnout maximálně tři programy a pak si musíte dát 24 hodin pauzu. Nicméně stačí si jen z prohlížeče smazat soubory cokiee a můžete vesele sosat dál :-) Na této stránce jistě nějakou tu dobu strávíte.

 

Pokud sháníte programy a aplikace pro stará WINDOWS, tak tento WEB je to pravé pro Vás. V sekci DOWNLOAD naleznete opravdové rarity. Naneštěstí každou chvilku mění FTP server a né vždy jsou odkazy funkční ale pokud se Vám podaří dostat na jejich FTP, máte o několik hodin zábavy postaráno.