Česká kancelář

 

Toto je přepis dobového prodejního letáku

Kompletní balík kancelářských aplikací, které lze provozovat na všech typech počítačů - dokonce i méně výkonných. Pokud sami používáte staré textové editory nebo znáte ve svém okolí někoho, kdo pošilhává po světě Windows, ovšem nechce investovat do nového hardware, zvažte Českou kancelář. Pro solidní vzhled Vašich dokumentů nepotřebujete hned Pentium II, Win'98 a Office 97 - ačkoliv to v dnešní době gigabytů, megahertzů a 32-rychlostních CD mechanik zní jako pohádka, postačí Vám nainstalovat si DOS, cédéčko Česká kancelář a můžete začít výkonně pracovat. Všechny produkty na tomto CD mají stejné ovládání a jsou dokonale propojené k výměně a sdílení dat.

Základem je vlastní objektově orientované uživatelské prostředí in.view. Tento grafický systém disponuje multitaskingem, sadou pomůcek (kalkulačka, kalendář, CD přehrávač, kartotéka, makro-editor, editor ikon, správce souborů, antivirový program VirLab, peněžní deník, 'nezbytné' hry jako Minolovec či Solitaire a další). Pro rychlou orientaci vždy postačí nakliknout pravým tlačítkem myši a objeví se bublinová nápověda, případně rozsáhlý hypertext!
 

Nosnou aplikací balíku je in.word - textový editor s funkcemi jako text do rámečků, import z Text602, import obrázků, obtékání textu, styly odstavců a stránek, tisk hromadných dopisů), vkládání datových objektů z jiných aplikací, kontrola pravopisu a dalšími. Pro editaci vektorových obrázků, kreslení schémat a grafických značek výborně poslouží in.draw s nezávislou manipulací s objekty, dokonalým zobrazením kresby na tiskárně, podporou výměny dat mezi aplikacemi atd. in.calc je tabulkový kalkulátor se spoustou matematických funkcí, schopností prezentace výsledků do přehledných barevných grafů, schopností přidávání obrázků) a s přetahováním tabulek a grafů do textu. Rastrový grafický editor zebra usnadní práci s bitmapovými obrázky a fotografiemi. Konečně s relačním databázovým systémem in.base máte dokonalý přehled nad Vašimi daty.

Česká kancelář je sada aplikací, které udělají i staršímu hardware radost. Bez velkých investic do pamětí, procesoru a kapacit disků získají Vaše dokumenty zcela nový vzhled.